Prawidłowe zadbanie o zdrowie i wygląd psa

Domowe zwierze to nie tylko wierny towarzysz, ale przede wszystkim spora codzienna odpowiedzialność. Czas letni to moment, gdy zadbanie na prawidłową kondycję psa ma priorytetowe znaczenie.

Odpowiednia dieta oraz częste rozczesywanie sierści, to fundament dla zachowania czworonoga w optymalnej kondycji i zdrowej prezencji.
karma bosch

Autor: liketearsintherain
Źródło: www.flickr.com
grzebień dla yorka

Źródło: www.zwierzakowo.pl
Wybór profesjonalnej karmy dla psa może jednak powodować sporo kłopotów – liczba wariantów dostępnych do kupienia na rynku jest gigantyczna, i zdolna przyprawić o solidny zawrót głowy. Jednak istnieją marki, które bardzo wybijają się swoją dużą jakością na tle innych – doskonałym przykładem jest karma Bosch.
Karma Bosh to kompaktowe zestawy karmy dobrane do specyficznych potrzeb oraz rasy psa. Spora różnorodność wariantów sprawia, że Bosh karma (zobacz: orijen karma) dla małych psów jest w stanie szybko wpisać się w potrzeby zarówno psa jak i właściciela, oszczędzając mu wielu godzin, które musiałby spędzić na szukaniu sprawdzonego produktu. Karma Bosch to rozwiązanie cenione przez wiele tysięcy hodowców na całym świecie.
Gdy kwestia wyżywienia psa w okresie letnim jest zakończona, należy rozejrzeć się za przyborami do codziennej pieskiej higieny. Chodzi tu przede wszystkim o szczotki. Małe pieski o gęstej, skręcającej się oraz bujnej sierści są wyjątkowo narażone na powstawanie kołtunów z powodu wilgoci. Przybory jak grzebień dla yorka nie jest brany pod uwagę jako potencjalny zakup, lecz jako artykuł podstawowy, tak jak i inne: elegancka smycz dla yorka
. Grzebień dla yorka doskonale sprawdzi się jednakowe w przypadku innych drobnych psów.

W lato zwracajmy wyjątkową uwagę na dwie wyżej przedstawione kwestie, tak aby nasz pupil mógł cieszyć się dobrym zdrowiem i nienaganną prezencją.

Comments |0|

*

Legend *) Required fields are marked
**) You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Category: Bez kategorii
Tags: , ,