Jakie akcesoria bywają niezbędne każdej personie, która chce hodować pupila w swoim domu

Posiadanie nawet małego zwierzęcia staje się nie lada gratką dla naszych milusińskich. Chomik czy mały egzotyczny ptaszek to doskonały pomysł na upominek dla ośmiolatka, o ile oczywiście zadeklaruje on już na wstępie, że będzie samodzielnie zajmował się własnym pupilem. Z kolei inne dzieciaki wolą trochę większe zwierzaki, czyli dla przykładu kota albo pieska. Bez względu na to, które zwierzę zabierzemy ze sklepu zoologicznego, tak czy inaczej trzeba będzie dokupić kilka niezbędnych gadżetów.

polecany sklep

Autor: Mark Hillary
Źródło: http://www.flickr.com
Miski dla psów to akcesoria, o których z pewnością pomyślą posiadacze wilczurów. Te sprzęty przydają się wtedy, gdy nadchodzi pora na karmienie – na dnie misek lądują ziarna karmy lub pozostałości poniedziałkowego dania obiadowego. Kiedy Niekiedy właściciele czworonogów częstują swoich pupili najlepszymi kąskami, czyli kościami. I to wcale nie musi być kość z kurczaka odgrzewanego na kolację.

Zarówno sklepy stacjonarne, jak i te internetowe, udostępniają sztuczne kości, które są bardzo lubiane przez naszych czworonożnych przyjaciół. Jeżeli już nadmieniliśmy, że miski dla psów bywają jednym z tych najważniejszych artykułów, to nie sposób nie rzec kilku słów o miskach dla kotków – dla zwierząt. One identycznie jak pieski jedzą karmę i również potrzebują właściwego naczynia. A dodatkowo w tego rodzaju miseczkach znajduje się też nieoszukana porcja mleka z kartonu. Koty, zwłaszcza te, które mieszkają w dziesięciopiętrowcach, potrzebują dodatkowo drapaka i komfortowego posłania. Z kolei te wiejskie kociaki zazwyczaj ostrzą pazurki na korze jabłoni, a codzienne dania spożywają z misek, które przestały służyć gospodarzom.

Miski dla psów (rekomendujemy kamizelka odblaskowa dla psa) bądź kotów na pewno nie będą potrzebne tym, którzy planują kupić śródziemnomorskie rybki. We wspomnianym przypadku przyda się w miarę duże i trwałe akwarium z całym oprzyrządowaniem. A ci, którzy chcą nacieszyć wzrok feerią barw, zakupią papugę wraz z klatką. I tak jeszcze bardzo długo można byłoby wymieniać zwierzaki i zarazem wydłużać spis akcesoriów dla danego pupila.

W tym miejscu warto zaznaczyć, że niekonieczni trzeba już na wstępie rzucać się na głęboką wodę i kupować co wpadnie w ręce. Wytwórcy takich gadżetów wykorzystują chwilę naszej słabości – w końcu piszcząca kość z gumy dla pieska sprawi i człowiekowi wiele uciechy, gdy będzie on obserwował, co jego pupil wyprawia z taką zabawką.

Comments |0|

*

Legend *) Required fields are marked
**) You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Category: Bez kategorii
Tags: , , , ,