Taste of Wild – najlepsza karma wysokiej jakości dla twojego psa

Masz kota lub psa? A może oba czworonogi? Masz skłonności do ufania jednej firmie? Jeśli tak, to dla własnych ulubionych pociech wybierz karmę Taste of Wild. Zarówno mruczące, jak i szczekające czworonogi będą zajadać się tym zdrowym pokarmem.
W odróżnieniu od innych karm, Taste of Wild reklamuje się jako żywność niezawierająca zbóż. W przypadku ludzi jest na odwrót – zboża są uważane za prozdrowotny walor. Mimo to w przypadku kotów posiadacze czworonogów skarżą się na zastępowanie zbożem wartościowego mięsa i owoców.

Taste of Wild to wybór mięsnych, warzywnych i tropikalnych komponentów. W zależności od predyspozycji wiekowych i kilogramowych kotów, producent przyszykował dla nas odmiany karmy dla młodych zwierzaków, dojrzewających, jak i większych osobników. Podstawę mięsa stanowią w niej łosoś (dla szczeniąt i kociąt), baranina (prawie dla wszystkich kotów), czy mięso z bizona (dla aktywnych zwierząt). (Zobacz tu)

Karma dla kotów

Źródło: www.sxc.hu

Dodatki do karm zwierzęcych to wręcz nieograniczony wybór składników. Rózne rodzaje karm Taste of Wild zapodają naszym czworonogom przecier pomidorowy, owoce leśne, zielony groszek, czy słodkie ziemniaki.

Prozdrowotna karma nie musi być tanim produktem. Za nieco ponad 2 kilogramy karmy dla intensywnie rosnących zwierząt zapłacimy 44 złote. (Kliknij) Trzy razy większe opakowanie wyniesie nas koło 113 złotych. Ponad 13 kilogramów karmy to kwota sięgająca 200 złotych.
Jeśli martwisz się o zdrowie własnego psa (sprawdź transportery dla psów ehunter) i dostrzegasz, że ma on problemy trawienne kup mu dobrą karmę Acana. Jest to uznanej klasy towar hipoalergiczny z warzywami, uprawianymi w Nowej Zelandii i Kanadzie. Karma Acana to idealne danie dla dorosłych i aktywnych psów, jak i tych mających problemy z trawieniem i przyswajaniem zwykłych dań. Właśnie w tym celu producent łączy w pokarmie dla czworonogów składniki wspomagające trawienie: jagnięce mięso, jabłka, łowionego w Kanadzie stornia itp. Część karm tej firmy ma mniejszą wartość węglowodanów. Większa ilość białek i witamin ma pomóc w utrzymaniu i zwiększeniu masy mięśniowej przez najaktywniejsze czworonogi.
Proporcje opakowań są podobne jak w Taste of Wild. Jednak za skromną Acanę zapłacimy więcej – bo ponad 50 złotych, za za 6,8 kilograma – prawie 120, a 13-kilogramowe opakowania wyniosą nas co najmniej 200 złotych. Najlepszy sklep z karmą!

Comments |0|

*

Legend *) Required fields are marked
**) You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Category: Bez kategorii
Tags: , , , , , , , , ,